Kazanlı ÜtülerPhilipsFA-001.001.179
Kazanlı ÜtülerPhilipsFA-001.001.179
Kazanlı ÜtülerPhilipsFA-001.001.179
Kazanlı ÜtülerPhilipsFA-001.001.179
Kazanlı ÜtülerPhilipsFA-001.001.179
Kazanlı ÜtülerPhilipsFA-001.001.179
Kazanlı ÜtülerPhilipsFA-001.001.179

Philips PerfectCare Compact Plus GC7920/20 2400W Kazanlı Ütü

Marka : Philips
Fiyat : 2.949,00 ₺(KDV Dahil)

Philips PerfectCare Compact Plus GC7920/20 2400W Kazanlı Ütü

 

Sıfır yanık riski
Birçok işi aynı anda yaptığınızda veya dikkatiniz dağınık olduğunda bile kıyafetlerinizi asla yakmayacaksınız. OptimalTEMP teknolojimiz sayesinde bu buhar kazanlı ütü, ütülenebilir hiçbir kumaşı yakmaz. Hatta ütüyü kıyafetlerinizin veya ütü masasının üzerinde bırakabilirsiniz. Sıfır yanık ve parlama riski garanti ediyoruz.

Üstün kırışık giderme için güçlü buhar
Zorlu kırışıkların üstesinden kolayca gelmek için sürekli buhar işlevimize güvenin. İhtiyaç duyduğunuz yerlerde ekstra buhar püskürterek kırışıklıkların yok oluşunu izleyin. Ayrıca perdeleri dikey olarak ütülemek veya asılı kıyafetleri havalandırmak için de idealdir.

Hafif ve kompakt yapısıyla kullanım kolaylığı sunar ve rahatça saklanabilir
Kompakt boyutu sayesinde hafiftir ve kıyafetlerinizi ütülerken kolayca tutulabilir. Hatta ütü masanıza bile sığar. Küçük boyutu güç konusunda sizi yanıltmasın. Özel ProVelocity teknolojimiz sayesinde hafif ve şimdiye kadarki en kompakt tasarıma sahip güçlü buhar kazanlı ütüleri ürettik.

 

 

 

Kolay doldurma için geniş ve çıkarılabilir su haznesi
1,5 litrelik şeffaf hazne 1,5 saate kadar sürekli kullanım sağlar. İstediğiniz zaman ne kadar su kaldığını rahatça görün ve geniş doldurma kapağından kolayca musluktan su doldurun.

Kireç temizleme haznesi dahildir. Kartuş veya ek masraf gerekmez
Dahili kireç temizleme sistemimiz Smart Calc Clean ile buhar kazanlı ütünüzün bakımını yapmak çok kolaydır. Kireç temizleme zamanı geldiğinde sizi uyarır ve kireç temizleme işlemini kolay ve güvenli hale getirmek için bir hazne içerir. Yeniden kullanılabildiğinden paradan tasarruf etmenizi sağlar ve ek kartuş satın alma ihtiyacını ortadan kaldırır.

Sıcaklık ayarlarını değiştirmeniz gerekmez
Haftalık ütü rutininizi bir adım kısaltın. Artık kumaşları ayırmanıza veya ayarları değiştirip sıcaklığın değişmesini beklemenize gerek yok. OptimalTEMP sayesinde sıcaklığı ayarlamanız gerekmeden kot pantolonlardan hassas ipek kumaşlara kadar her şeyi ütüleyebilirsiniz.

Kolay kayma performansı için pürüzsüz, çizilmelere karşı dayanıklı SteamGlide taban
Özel SteamGlide tabanımız her kumaş üzerinde rahatça kayar. Ayrıca yapışmaz, çizilmelere karşı dayanıklıdır ve temizlemesi kolaydır.

Güvenli ve kolay taşıma için taşıma kilidi
Evde kolayca taşımak için ütünüzü güvenli bir şekilde ütü istasyonuna kilitleyin ve sıcak ütü tabanınıza temas etme riskini azaltın.

Güvenli ve kolay otomatik kapanma
Otomatik kapanma işlevi, buhar kazanlı ütünüz birkaç dakika kullanılmadığında ütünüzü otomatik olarak kapatarak enerjiden tasarruf eder ve içinizin rahat etmesini sağlar.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR