Tıraş MakineleriBraunFA-001.001.027
Tıraş MakineleriBraunFA-001.001.027
Tıraş MakineleriBraunFA-001.001.027
Tıraş MakineleriBraunFA-001.001.027
Tıraş MakineleriBraunFA-001.001.027

Braun 5 Serisi HC5050 Saç Kesme Makinesi

Marka : Braun
Fiyat : 649,00 ₺(KDV Dahil)

Braun Saç Kesme Makinesi HC5050 - Braun'dan 17 uzunlukta saç kesme deneyiminde son nokta

 

 

 

Arzu ettiğiniz saç stiliyle hayalini kurduğunuz tarza ulaşmanız artık hiç de zor değil. Braun Saç Kesme Makinesi HC5050 sahip olduğu işlevsel özelliklerle saç tıraşını daha konforlu ve kolay hâle getiriyor. Ürünün tasarımı elinize rahat bir şekilde oturmasını sağlarken bu sayede kullanım esnasında da daha kolay hareket ettirebilirsiniz. Farklı tarak ve başlıklarla birlikte kullanılabiliyor olması ise saçınızı farklı uzunluklarda kesebilmenize olanak sağlıyor. Kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına göre şekillendirilen tüm bu özellikler saçını kolay ve istediği gibi kesmek isteyenlere hitap ediyor ve beklentilerinin ötesinde bir deneyim sunmayı vadediyor.

Braun ile Tarzınızı Kendiniz Şekillendirin

Braun HC5050 saç kesme makinesi, tasarımından motoruna kadar her detayıyla kullanıcılara pek çok avantaj sunuyor.

  • 14-35 mm ve 3-24 mm aralığındaki 17 farklı uzunlukta saç kesebilmenize imkan sağlayan 2 adet düzeltme aparatı, saçınıza istediğiniz şekli verebilmenizi sağlıyor.
  • Ultra keskin bıçakları, kalın veya ince fark etmeksizin her türlü saç tipini rahatlıkla keserek şekillendirebilmenize olanak sunuyor.
  • Son kullanılan uzunluğu kaydeden hafıza kilidi sistemi, kesim aparatını çıkarsanız bile bir sonraki kesimde aynı uzunluğu görerek tekrar aynısını kullanabilmenizi sağlıyor.
  • Dayanıklı dış malzemesi ve paslanmaz çelikten üretilen bıçakları uzun bir kullanım ömrü sunuyor.
  • Şarjdayken de cihazı kullanabilmenizi sağlayan güçlü batarya, kablosuz kullanımın yanı sıra bu şekilde kesintisiz kullanım imkanı da sağlıyor. 

Teknik Özellikler

  • Kullanım Şekli: Islak & Kuru Kullanım
  • Kullanım Süresi: 50 dk
  • Kullanım Türü: Şarjlı
  • Renk: Siyah
  • Şarj Olma Süresi: 8 Saat

Braun Hakkında

Ürettiği kişisel bakım aletleri ile kullanıcıların yaşantısını daha konforlu hâle getiren Braun, 1921 yılında Max Braun tarafından kuruldu. Üretim faaliyetlerine Almanya'da başlayan firma, kullanıcı odaklı üretim anlayışı ve üst düzey kalite standartları ile kısa sürede kullanıcıların güvenini kazanmayı başardı. Ardından çok geçmeden de Almanya sınırlarını aşarak dünyanın pek çok bölgesine ihracat yapan global bir marka hâline geldi. Firma günümüzde binlerce çalışanı ile kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarını gidermeye yönelik ürünler üretmeye devam ediyor.