Buharlı ÜtülerTefalFS-001.001.163
Buharlı ÜtülerTefalFS-001.001.163

Tefal FV5688 Turbo Pro Kireç Avcısı 2800 W Buharlı Ütü

Marka : Tefal
Fiyat : 1.599,00 ₺(KDV Dahil)

Tefal FV5688 Turbo Pro Kireç Avcısı 2800 W Buharlı Ütü

En İnatçı Kırışıklara Karşı Turbo Gücü

En inatçı kırışıklara bile turbo özelliği sayesinde dakikada 220 gram şok buhar uygulayarak kolayca açılmalarını sağlar. Yüksek hızda ve güçlü miktarda buharı kumaş üzerine uygulamayı sağlayan bu özelliği ile birlikte ütü yapmak farklı bir deneyim kazanır.

Kireçlere Geçit Vermez

Kireç önleyici sistemi ile musluk suyu kullanıma uygundur. Ayrıca ütüde kireç birikimini engelleyen sistemi, her kullanımda en yüksek performansı almayı olanaklı hale getirir. Kullanım sonrasında da çok daha kolay bir şekilde temizliği olanaklı hale getirir.


Eşsiz Kayganlık

Durilium tabanı sayesinde en sert kumaşlarda bile çok rahat bir şekilde kayganlık gösterir ve zahmetsiz bir şekilde ütü yapmanızı olanaklı kılar. Gelişmiş tabanı aynı zamanda eşit buhar dağılımı sağlar ve çizilmelere karşı dayanıklı yapısı ile çok uzun süreler kullanıma uygundur.

 

Hızlı ve Pratik Isınma

2800 Watt özelliği ile çalışmasından çok kısa sürelerde kullanıma hazır hale gelir. Eşsiz tabanı dengeli buhar dağılımı gösterir ve kumaşlarınız için kullanımı sağlar.


Kumaş Türüne Göre

Kumaşlarınız için hangi sıcaklık ayarının ideal olduğunu bilmiyorsanız kumaş türüne göre ısı ayarlaması yapmayı sağlayan özelliği ile birlikte kıyafetleriniz için en dengeli ısı ayarını yapabilmeyi olanaklı hale getirir. Böylece herkes rahatlıkla ütü yapabilir.


Tehlikelere Karşı Korur

Yatay ya da dikey olarak bırakıldığında belirli sürelerde kendisini kapatarak yanmaların ya da benzeri risklerin önüne geçer. Aynı zamanda damlatmama özelliği ile birlikte hassas kumaşlarınıza da ütü yapabilirsiniz.

 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR