Buharlı ÜtülerTefalFS-001.001.164
Buharlı ÜtülerTefalFS-001.001.164
Buharlı ÜtülerTefalFS-001.001.164

Tefal FV5685 Turbo Pro Anti Calc 2800 W Buharlı Ütü

Marka : Tefal
Fiyat : 999,90 ₺(KDV Dahil)

Turbo Pro FV5685 Kireç Avcısı Buharlı Ütü

Kumaşın derinliklerine inmek için tasarlanan buhar teknolojisi ile Turbo Pro Anti-Calc Buharlı Ütü, üstün ütüleme ve uzun süreli performans sunar. En inatçı kırışıklıkları bile gidermek için buhar üretir. Bu yüksek verimli buharlı ütü, kireç toplayıcı özelliği sayesinde dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Sürekli buhar çıkışı, hızlı bir ısınma süresi ve yüksek güç ile kısa sürede verimli sonuçlar verir. Durilium AirGlide taban teknolojisi, maksimum buhar dağıtımı ve üstün kayganlık sağlar.

Groupe SEB N.1 Avrupa'nın 1 Numaralı Ütü Üreticisi*

*Euromonitor International Limited, ütü kategorisi,Groupe SEB’in ütü markalarının 2019 yılındaki toplam hacim bazında perakende satışı (Tefal, Calor,Rowenta, OBH Nortica)

 

Turbo Boost: verimli ütüleme için turbo buhar gücü

Turbo Boost yeni bir Tefal tasarımıdır: En inatçı kırışıklıkları bile gidermek için yüksek hızda kumaşa derinlemesine büyük miktarda buhar üretilir, hızlandırılır ve yansıtılır.

Hızlı ısınma için 2800 W

Hızlı ısınma ve güçlü performans için yüksek güç

Sürekli buharı sayesinde zahmetsiz ütüleme

50 gr/dk'ya kadar sürekli buhar çıkışı, tüm kırışıklıkları etkili bir şekilde gidermek için ideal sabit miktarda buhar sağlar.

Durilium AirGlide Autoclean taban: en hızlı ve en kolay kayma

Durilium AirGlide Teknolojisi, hızlı ve zahmetsiz ütüleme için en iyi kaymayı sağlar. Ayrıca yüksek verimli ütüleme için optimum buhar difüzyonu sağlar. Tefal tarafından icat edilen Autoclean katalitik kaplama, tabanınızın lekelenmemesine ve zamanla mükemmel durumda kalmasına yardımcı olur.

Uzun ömürlü buhar performansı için özel çıkarılabilir kireç toplayıcı

Tefal’in özel kireç avcısı kireç parçacıklarını yakalar, dayanıklı buhar performansı sağlar ve temizlenmesi çok kolaydır.

Enerji tasarrufu için Eko modu

Eko modu sayesinde maksimum kullanıma göre %20 enerji tasarrufu yapabilirsiniz.

Benzer Ürünler