Naksüt Tam Yağlı Beyaz Peynir (1000 g)
Naksüt Tam Yağlı Beyaz Peynir (1000 g)

Naksüt Tam Yağlı Beyaz Peynir (1000 g)

Marka : Naksüt
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 128,00 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 101,95 ₺(KDV Dahil)

Naksüt Tam Yağlı Beyaz Peynir, doğal ve tam yağlı süt kullanılarak üretilen lezzetli bir peynirdir. 1000 g'luk paketi ile sunulur ve Türk mutfağına özgü lezzetlerde sıkça kullanılır. Kahvaltılarda, tostlarda, böreklerde ve salatalarda kullanılabilen bu peynir, tuzlu ve yoğun lezzeti ile öne çıkar. Hem lezzetli hem de besin değerleri açısından zengin olan Naksüt Tam Yağlı Beyaz Peynir, peynir sevenlerin vazgeçilmezlerinden biridir.

Tam Yağlı Beyaz Peynir, Türk kahvaltısı denilince akla ilk gelen lezzetlerdendir. İnek sütünden üretilen beyaz peynir, kahvaltı sofraları ile birlikte salatalarda, makarna ve hamur işi yemeklerde de keyifle tüketilmektedir. Türkiye’de en çok tüketilen peynir çeşidi olan tam yağlı beyaz peynir, yüksek besin değeri ile hem lezzetli hem de sağlıklı bir süt ürünüdür.

Naksüt Tam Yağlı Beyaz Peynir

Hijyenik koşullarda el değmeden üretilen Naksüt Tam Yağlı Beyaz Peynir, üretim sırasında salamura suyu içinde olgunlaştırılıp tüketiciye de salamura suyu içinde ulaşmaktadır. Ambalajından rahatça çıkarılır ve dağılmadan kolayca servis edilebilir. Kahvaltının yanı sıra diğer öğünlerde de afiyetle tüketebilirsiniz. Beyaz peynirin düzgün kesilmesi için peynir bıçağı kullanılması ve bıçağın ıslatılması tavsiye edilir. Peynir hemen tüketilmeyecek ise kendi ambalajında saklanmalıdır. Ambalajı açıldıktan sonra ise uygun bir saklama kabında, hava ile teması kesilerek korunmalıdır. Diğer peynir çeşitleri gibi buzdolabında muhafaza edilmelidir.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR