KuruyemişTadımTD-001.001.066
KuruyemişTadımTD-001.001.066

Tadım Antep Fıstıklı Bar (27 g)

Marka : Tadım
Fiyat : 6,00 ₺(KDV Dahil)

Tadım Antep fıstıklı bar, enerji dolu, besleyici içeriği ile doyurucu bir şeyler atıştırmak istediğinizde yanınızda. Doğal, lezzetli ve besleyici bir atıştırmalık olarak öğün aralarında tercih edebilirsiniz.

Antep Fıstıklı Bar

Tadım'ın kuruyemiş sektöründeki sağlık ve kalite anlayışıyla çıkardığı bu ürününün içerisinde %63 oranında Antep Fıstığı ve kuru meyve bulunuyor. Tadım'ın tüm ürünleri gibi doğal olan Tadım Antep Fıstıklı Bar, doyurucu özelliği ile açlığınızı yatıştırmak için de bire bir. Düşük kalorisiyle kahvaltıda, çocukların beslenme çantalarında, iş yerinizde, toplantılarda, okulda, öğün aralarında, arabada, spordan önce ve sonra, kısacası acıktığınızı hissettiğiniz her anda ve her yerde yanınızda olan Tadım Antep Fıstıklı Bar, Farksepeti'inde

Faydaları Tadım Kuruyemiş Bar'ın içindeki aminoasit içeren yulaf, kolesterol azaltıcı etkiye sahiptir. Tadım Antep Fıstıklı Bar, içerdiği bal sayesinde bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, yara ve iltihapların iyileşmesine yardımcı olur.

 

İçindekiler Antep Fıstığı %47, Invert Şeker Şurubu, Siyah Üzüm %8, Sarı Üzüm %8, Yulaf %5, Pirinç Patlağı, Şeker, Bal %3, Bitkisel Yağ (Palm), Maltodekstrin, Emülgatör (Soya Lesitini)

Alerjen Uyarısı Eser miktarda fındık, yer fıstığı, badem, ceviz, pekan cevizi ve kaju fıstığı ve buğday glüteni içerebilir.

 

BESİN DEĞERLERİ (100 gr için)

  • Diyet lif 2,9 g
  • Protein 14 g
  • Yağ 32,3 g
  • Doymuş Yağ 5,4 g
  • Karbonhidrat 43,8 g
  • Enerji Değeri 528 kcal

 

 

 

Net Miktar 27g

Menşei TÜRKİYE

Saklama Koşulları Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda Üreticisi: TADIM GIDA MAD.SAN.VE TİC.A.Ş.

İşletme Kayıt No TR-41-K-000882

 

Ürün bilgilerini kullanma hakkında: E-Ticaret portalımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürün tedarikçisi tarafından Vefa Uluslararası Gıda Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.'ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile e-ticaret portalımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.