Küçük Ev AletleriRegalFS-001.001.094
Küçük Ev AletleriRegalFS-001.001.094

Regal RKB 1000 M 300 W Kişisel Blender

Marka : Regal
Fiyat : 329,90 ₺(KDV Dahil)

Kişisel blender kullanarak sabahları muhteşem lezzette smootheler hazırlayabilir, çorbalar yapabilir, yiyeceklerinizi özel kabında yanınızda pratikçe taşıyabilirsiniz. Farklı türden yiyecekleri hazırlamanız için güçlü bıçaklara sahiptir.


ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

 

  • Onunla işiniz bittiğinde temizliğini rahatça yapabilirsiniz. Bulaşık makinesinde yıkanması mümkündür. Düşük sıcaklıkta elde yıkama için de uygundur. Hijyenik malzemeden özel üretildi. Bakteri ve kir tutmaz özelliktedir.

  • Mor renkli olan bu Blender, son derece şık görünüme sahiptir. Şıklığı sayesinde mutfakta konulduğu yere yakışır. Tasarımı ince ve minimaldir. İşlevsellik ve görsellik onunla bir araya geldi.

  • Ürün 300 Watt güçte çalışır. Çalışması sırasında sessiz kalır, performansından ödün vermez, istenilen sonucu kısa sürede verir. Enerjiyi verimli kullanır, çok işi az enerji kullanarak yapar.

 


Turbo Fonksiyonu mevcut

 

Bıçakların daha hızlı çalışmasını isterseniz turbo fonksiyonu tam da size göre demektir. Turbo fonksiyonu sadece tek bir tuşa basarak aktif hale gelir. Turbo fonksiyonu sayesinde sabahları zamandan tasarruf edebilirsiniz.

 

 

300 ml Ölçme Kabı

 

Onu kullanarak hazırladığınız içecekleriniz ve yiyecekleriniz tam kıvamında olacak. Çünkü ölçü kabı özelliği var. Ne kadar miktarda neyden koyduğunuzu ek bir ürün kullanmanıza gerek kalmadan ölçebilirsiniz.

 


Buz Kırma Fonksiyonu

 

Sıcak bir yaz gününde serinletici bir içecek hazırlamak istediğiniz zaman buz kırma fonksiyonu çok işinize yarar. Buzları bile kırabilecek kadar güçte çalışır. Doğrayıcı hazne kapasitesi miktarı 600 ml’dir. Tek bir hız kademesinde çalışır. Üstün bıçak teknolojisiyle üretilmiştir. Dayanıklı gövdesi vardır.

 

Benzer Ürünler