Nakşet Piliç Baton Sucuk (400 g)
Nakşet Piliç Baton Sucuk (400 g)

Nakşet Piliç Baton Sucuk (400 g)

Marka : Nakşet
Fiyat : 50,00 ₺(KDV Dahil)

Piliç Baton Sucuk, piliç etinden üretilen ve geleneksel lezzetimiz sucuğu beyaz etin hafifliğiyle buluşturan bir üründür. Her damağa hitap edebilecek farklı piliç baton sucuk çeşitleri bulunmaktadır. Sabah kahvaltıları ve ara öğünlerde pratik ve hızlı tüketime uygundur.

Nakşet Piliç Baton Sucuk

Nakşet Piliç Sucuk, piliç etinden hijyenik koşullarda üretilmiştir. İşleme ve değerlendirme tesislerinde tüm süreç dini kurallara uygun olarak gerçekleşmektedir. Kahvaltılarda, sandviçlerde, pizza ve makarnalarda kullanarak farklı lezzetler oluşturabilirsiniz. Tesislerimizde tüm testlerden geçerek üretilen ve paketlenen piliç sucuk ürünlerimiz, soğuk zinciri bozulmadan sizlere ulaşmaktadır.

Ambalajı açılmamış ürünler raf ömürleri süresince tazeliğini koruyabilirler. Ambalajı açılmış ürünleri ise buzdolabında 3 gün boyunca muhafaza edebilirsiniz. 3 gün içerisinde tüketilmeyecekse hava alması engellenerek dondurularak saklanabilir. Doğrudan güneş ışığı altında bırakılmamalı, az ışıklı ve temiz bir ortamda muhafaza edilmelidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR