Piknik Orta Boy Buzdolabı Poşeti (4 Al 3 Öde)
Piknik Orta Boy Buzdolabı Poşeti (4 Al 3 Öde)

Piknik Orta Boy Buzdolabı Poşeti (4 Al 3 Öde)

Marka : Piknik
Fiyat : 18,95 ₺(KDV Dahil)

Piknik markası pratik ve hijyenik çözümlerle hayatı kolaylaştıran ve sizlere zaman kazandıran ürünler sunuyor. Sunmuş olduğu kaliteli ve kullanışlı orta boy buzdolabı poşeti ile gıda ürünlerinizi buzdolaplarında çok daha uzun süre muhafaza edebilirseniz. Orta boy olan bu ürünlerle kışlık hazırlığında ya da gündelik yaşamda tüm yiyeceklerinizi daha sağlıklı koşullarda saklayabilirsiniz.

Mutfakta Piknik Buzdolabı Poşeti ile gelen tazelik ve hijyen…

Buzdolabında açıkta saklanan gıdalarda birçok sorunla karşılaşırız. Bunlardan bazılarını kuruma, lezzetin değişmesi, mikroorganizmaların gelişmesi, kokuların birbirine sinmesi, gıdalar arasında çapraz kontaminasyon olarak sıralayabiliriz. İşte tüm bu sorunlara çözüm olarak sunulan Piknik Buzdolabı Poşeti gıdaları uzun süre taze tutuyor, hijyenik olarak saklama avantajı sunuyor.

Piknik Buzdolabı Poşeti gıdalarınızı buzdolabı ve derin dondurucuda saklamanız için Küçük, Orta, Büyük olarak farklı ebat seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Mega Paket olarak raflarda yerini alan 100'lü paketleri tek paketle kışa hazırlık fırsatı sunmaktadır.

Neden Piknik Buzdolabı Poşeti?

Piknik Buzdolabı Poşeti el değmeden otomatik makinelerde üretilmektedir. Üretim şartları Gıda ile Temas Eden Plastik Madde ve Malzemeler Tebliğine uygun olup, geri dönüşümlü hammadde kesinlikle kullanılmamaktadır. Düzenli olarak migrasyon testlerinden geçirilen ürünlerimiz her eve gönül rahatlığıyla girebilecek hassasiyetle üretilmektedir.

Piknik Buzdolabı Poşetini çocuklarınızın beslenme çantasında yemeklerini saklamada, bebeklerinizin çantasında hijyenik eşyalarının muhafazasında, seyahatlerde her türlü kişisel eşyanın taşınmasında rahatlıkla kullanabilirsiniz.