Toz Torbasız SüpürgelerFA-001.001.063
Toz Torbasız SüpürgelerFA-001.001.063

Philips PowerPro Max FC9751/07 900 W Toz Torbasız Süpürge

Marka : Philips

Philips PowerPro Max FC9751/07 900 W Toz Torbasız Süpürge

Yüksek emiş gücü için 900 W motor
Dakikada 50.000 devirden yüksek verimliliğe sahip 900 W motor, her seferinde üstün temizlik için yüksek emiş gücü üretir. Satın aldıktan sonra 3 ay içinde ürününüzü Philips.com adresinden kaydederek 5 yıllık motor garantisi elde edin.

Yüksek temizlik performansı için %99,9 toz toplama özellikli**
TriActive+ başlık ve ekstrem emiş gücü, ince tozların %99,9'unun** süpürülmesini sağlar.

PowerCyclone 8, daha uzun süre en yüksek emiş gücünü sağlar
PowerCyclone 8 teknolojisi, hava akışını en üst düzeye çıkarmak ve en yüksek emiş gücünü sağlamak için güçlü bir dönme hareketi gerçekleştirir. Silindirik bölmedeki süper hızlı hava akışı, saatte >185 km hızla tozu havadan ayırır ve kusursuz bir temizlik için daha uzun süre daha kuvvetli emiş gücü sağlar.

 

 

Alerji Kilit Sistemi, tozları hapsederek yüksek seviyede hijyen sağlar
Alerji Kilit sistemi, çalıştırmadan önce toz haznesinin tam olarak kapatıldığından emin olmak için bir sensör kullanır. Temiz ve ultra hijyenik bir ortam için tozu ve alerjenleri hapseder.

Tüm zeminlerde yüksek performans sağlayan TriActive+ başlık
TriActive+ başlık, tek seferde 3 temizlik hareketi kullanır. Özel olarak tasarlanmış taban, halılardaki tozları derinlemesine temizlerken; daha büyük kalıntıları çekmek için ön kısımda daha geniş bir açıklık bulunur. Başlığın her iki tarafındaki hava kanalları ve fırçalar, duvarların veya mobilyaların yanındaki toz ve kirleri alır.

Birlikte gelen aksesuarlar: Kolaylıkla muhafaza edilir, her zaman elinizin altındadır
Birlikte gelen aksesuarlar arka bölmede kolayca saklanır, böylece ihtiyacınız olduğunda her zaman kolayca erişebilirler.

Emiş gücünü ayarlamak için dijital güç kontrolü işlevi
Dijital güç kontrolü işlevi, tek bir düğme dokunuşuyla sert zeminlerden yumuşak mobilya yüzeylerine kadar farklı temizlik görevleri için emiş gücünü kolayca ayarlar.

 

 

Toz haznesi, tek elle hijyenik toz boşaltımı için tasarlanmıştır
Boşaltması kolay toz haznesi, tek elle hijyenik toz boşaltımı sırasında dağılan toz oranını en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır.

Yumuşak fırça, kola entegre edilmiştir ve her zaman kullanıma hazır haldedir
Tutma yerine yerleştirilen toz fırçası aleti mobilyalarınız, düz yüzeyler ve döşemeler için her zaman kullanıma hazırdır.

Super Turbo fırça, evcil hayvan tüylerini ve tüy yumaklarını derinlemesine temizlemek için idealdir
Süper turbo fırça, başlığın içinde dönerek evcil hayvan tüylerini, tüy yumaklarını ve hatta en küçük toz parçacıklarını da kolaylıkla toplayarak halıları derinlemesine temizler ve daha iyi temizlik performansı sunar. Evcil hayvan sahipleri için idealdir.

Allergy H13 filtre sistemi, ince tozların >%99,9'unu hapseder
Alerjisi olan kişiler için ideal olan Allergy H13 filtre sistemi polen, evcil hayvan tüyleri ve evdeki tozlar dahil olmak üzere ince toz parçacıklarının >%99,9'unu hapseder. Filtreleme seviyesi HEPA 13*** ile eş değerdir.

Allergy UK onaylıdır
Allergy UK onaylıdır. Ortamdaki alerjenleri kısıtlama/azaltma/yok etme konusunda test edilmiş ve kanıtlanmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR