Saç Kurutma MakineleriPhilipsFA-001.001.030
Saç Kurutma MakineleriPhilipsFA-001.001.030
Saç Kurutma MakineleriPhilipsFA-001.001.030
Saç Kurutma MakineleriPhilipsFA-001.001.030

Philips BHD290/00 DryCare Advanced 2300 W İyonlu Saç Kurutma Makinesi

Marka : Philips
Fiyat : 1.199,00 ₺(KDV Dahil)

Philips BHD290/00 DryCare Advanced Saç Kurutma Makinesi, ileri teknolojinin saç kurutma makinelerine getirdiği tüm avantajları kullanıcılarla buluşturuyor. Saçlarınızı korurken hızlı bir şekilde kurutmanıza da olanak veren cihaz size zaman kazandırıyor. Yüksek üfleme gücü, saçlarınızı sabit sıcaklıkta kurutmanızı sağlayan ThermoProtect teknolojisi, elektriklenme ve kabarmayı önleyen iyonik bakım özelliği sayesinde saçlarınız daha güçlü ve sağlıklı bir hâl alıyor. Her saç tipini koruyan ve sağlıklı bir şekilde parlamasını sağlayan saç kurutma makinesi farklı hız ve sıcaklık kademeleriyle saçlarınızı yıpratmıyor, verdiğiniz şeklin daha kalıcı olmasına yardımcı oluyor. Ürün işlevselliği ve ergonomik tasarımıyla sağlıklı ve bakımlı görünmek için zaman ayırmayı sevenlere pratik bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Philips BHD290/00 DryCare Advanced Saç Kurutma Makinesi
BHD290/00
Ürün Adı: Philips BHD290/00 DryCare Advanced Saç Kurutma Makinesi
Ürün Açıklaması: Saçınızı hem koruyun hem de hızla kurutun. Bu saç kurutma makinesinin fön çekmek için farklı hız ve sıcaklık ayarları bulunur. Sabit bakım sıcaklığında saçınızı hızla kurutmanızı sağlayan ThermoProtect teknolojisine ve İyonik Bakım özelliğine sahiptir.
 

Philips BHD290/00 DryCare Advanced Saç Kurutma Makinesi, ileri teknolojinin saç kurutma makinelerine getirdiği tüm avantajları kullanıcılarla buluşturuyor. Saçlarınızı korurken hızlı bir şekilde kurutmanıza da olanak veren cihaz size zaman kazandırıyor.

Yüksek üfleme gücü, saçlarınızı sabit sıcaklıkta kurutmanızı sağlayan ThermoProtect teknolojisi, elektriklenme ve kabarmayı önleyen iyonik bakım özelliği sayesinde saçlarınız daha güçlü ve sağlıklı bir hâl alıyor. Her saç tipini koruyan ve sağlıklı bir şekilde parlamasını sağlayan saç kurutma makinesi farklı hız ve sıcaklık kademeleriyle saçlarınızı yıpratmıyor, verdiğiniz şeklin daha kalıcı olmasına yardımcı oluyor. Ürün işlevselliği ve ergonomik tasarımıyla sağlıklı ve bakımlı görünmek için zaman ayırmayı sevenlere pratik bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Neden Philips BHD290/00 DryCare Advanced Saç Kurutma Makinesini Tercih Etmelisiniz?

Ürün güçlü hava akışı oluşturarak saçlarınızı kurutma ve şekillendirme işlemini profesyonel bir hıza taşıyor.

İyonik bakım özelliği benzer saç kurutma makinelerine oranla dört kat daha fazla negatif yüklü iyon üretiyor. Bunun sonucu olarak göz alıcı parlaklıkta ve elektriklenmeyen saçlara kavuşuluyor.

Zarif tasarımı kadınsılığa vurgu yaparken kolay kullanımı destekliyor. Yüksek kalitedeki kaplamalar cihazın daha uzun ömürlü olmasını mümkün kılıyor.

Soğuk hava üfleme özelliği saçlarınıza verdiğiniz şeklin daha kalıcı olmasını kolaylaştırıyor.

Saç şekillendirici aparatlarıyla evinizde profesyonel bir kuaför kalitesinde kurutma deneyimi yaşamanıza imkân tanıyor.

Teknik Özellikler

  • Güç: 2300 W
  • Renk: Pembe 
  • Kordon uzunluğu: 1.8 m
  • Soğuk hava üfleme: Var
  • İyon bakımı: Var
  • Başlık: Bir adet asimetrik hacim difüzörü, bir adet ultra ince, şekillendirici 11 mm başlık

Philips Hakkında

Elektrikli ev aletleri tasarlama, geliştirme ve üretme alanında dünyanın bir numaralı markaları arasında yer alan Philips, saç kurutma makineleriyle de sektöre damgasını vuruyor. Philips, mevcut teknolojik gelişmelerin tamamını kullandığı ürünlerine sağladığı 24 ay garanti süresiyle satış sonrası da kullanıcıların memnuniyeti için çalışıyor.