Kahve MakineleriFA-001.001.066
Kahve MakineleriFA-001.001.066

Philips 2200 Serisi EP2231/40 Tam Otomatik Kahve Makinesi

Marka : Philips
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : 11.000,00 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 9.675,00 ₺(KDV Dahil)

Philips EP2231/40 Tam Otomatik Espresso Makinesi
Dokunmatik Ekranlı Kontrol Paneli

 

Dokunmatik kontrol paneliyle, pişirilmek istenen kahve türü ve ısı değerleri için seçim yapılabilir. Tam otomatik şekilde çalışan kontrol paneli, istenen kahve miktarına göre kahve çekirdeği öğütmekte ve pişirmeyi başlatmaktadır.

 


Ergonomik Şık Tasarım

 

Ergonomik boyutlarıyla, istenen her ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Minimum alan kapladığından, dar alanlarda kolaylıkla kullanılmaktadır. 7,5 kilogram ağırlığı, 433 mm yüksekliği, 246 mm genişliği ve 371 mm derinliği bulunmaktadır.

 


Maksimum Boyutta Kahve Çekirdeği Öğütücüsü

 

Maksimum kahve çekirdeği öğütmesi için 275 gramlık öğütücü haznesi geliştirilmiştir. Öğütücü haznesinde yer alan kahve çekirdeğine ve tercih edilen çekirdek boyutuna göre, öğütme işlemi başlatılmaktadır. 12 farklı ayarda kahve çekirdeğinin taze çekilmesi, kahvelerin daha da lezzetli hale gelmesinde etkilidir.

 


Yüksek Su ve Süt Tankı Kapasitesi

 

Maksimum su kapasitesiyle, tek dolduruşta daha fazla kahve pişirme imkânı sunmaktadır. Tercih edilen bardak boyutuna göre, kontrol panelinden ayarlama yapılmakta ve ona göre su ısıtılmaktadır. Su tankının toplam hacmi, 1,8 litredir.

 


Tam Otomatik Çalışma Mekanizması

 

Philips EP2231/40 Tam Otomatik Espresso Makinesi, tam otomatik çalışma sistemi sayesinde, pişirme esnasında bardakların başında bekleme zorunluluğu yoktur.

 


Enerji Yönetimiyle Elektrik Tasarrufu

 

Maksimum enerji tasarrufu sağlayan A sınıfı enerji sistemi, elektrik tüketimini minimum seviyeye indirmektedir. AC girdi voltaj değeri 230 V olurken, AC girdi frekansı 50 Hz değerindedir. Otomatik güç açma kapama seçeneğinin yanında, 1500 Watt elektrik kullanımıyla sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Bu Espresso makinesi mutfağınıza çok yakışacak..

 

 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR