Diş FırçasıOral-BOC-001.001.264
Diş FırçasıOral-BOC-001.001.264

Oral-B Clinic Line Arayüz Fırçası

Marka : Oral-B
Fiyat : 27,90 ₺(KDV Dahil)

Oral-B Clinic Line Interdental Starter Kit Arayüz Fırçası


Diş Tellerinin Temizliği

 

Diş temizliğinin yanı sıra diş tellerinin temizlenmesine de yardımcı olarak tellerin arasında biriken artıklardan kurtulmanızı sağlar. Böylece dışarıda rahat bir şekilde yemek yiyebilir, daha sonra sadece Oral-B arayüz fırçası ile temizleme işleminizi yapabilirsiniz.

 


Rahat Kullanım

 

Diş fırçalama işlemi sonrasında kullanılan fırça, kullanışlı boyutu ve ele oturan açılandırılmış fırça sapı ile diş temizliğiniz sırasında oldukça rahat bir kullanım gerçekleştirmenizi sağlar.

 


Kolay Temizlik

 

Çıkabilen fırça başlıkları ile diş genişliğinize göre başlıkları kolay bir şekilde değiştirebilir, temizleme işlemi sonrasında dilerseniz çıkartarak fırça ucunu rahat bir şekilde temizleyebilirsiniz.

 Plak Oluşumunu Engeller

 

Dişlerin arasında temizlenmemiş yiyecekler dişlerin zamanla çürümesine ve plak oluşumuna neden olur. Arayüz fırçası, dişlerinizin daha temiz olmasını sağlarken aynı zamanda uzun vadeli kullanımlarda da plak oluşumunu minimum düzeye indirerek çürüme riskini en aza indirir. Böylece sağlıklı gülüşler elde etmiş olursunuz.

 


Değiştirilebilir Başlık

 

Diş fırçasının temizlemediği ya da yetişmediği diş yüzeylerini ve aralarını ürünün içinden çıkan çift boyutta aparat sayesinde kusursuz bir şekilde temizleyerek mükemmel bir gülüş elde etmenize yardımcı olur. Çıkabilen başlıklar temizlik sırasında size kullanım kolaylığı sunar.

 


Profesyonel Temizlik

 

Diş temizliğinin en üst düzeyde tutulmasında öncü olan Oral-B Arayüz Fırçası, uzmanlar tarafından önerilmiş olup profesyonel bir temizlik yapma imkanı sağlar. Bu sayede kusursuz gülücükler saçmanıza yardımcı olur.

Benzer Ürünler