Nakşet Yöresel Et Vakumlu Kangal Sucuk (250 g)
Nakşet Yöresel Et Vakumlu Kangal Sucuk (250 g)

Nakşet Yöresel Et Vakumlu Kangal Sucuk (250 g)

Marka : Nakşet
Fiyat : 36,00 ₺(KDV Dahil)

Nakşet Vakumlu Kangal Sucuk

 

Nakşet Vakumlu Sucuk; dana eti, dana yağı, sarımsak, baharat çeşitleri, tuz ve koruyucu maddeler kullanılarak üretiliyor.Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan kangal sucuk, kahvaltılarda yumurtayla birlikte, karışık tostlarda peynir türleriyle, sandviçlerde, pizzalarda ve kuru fasulye gibi birçok farklı yemek çeşidi içerisinde kullanılabiliyor.

İçindekiler: Dana eti, Dana yağı, Tuz, Kimyon, Kırmızıbiber, Sarımsak, Karabiber, Yenibahar, Stabilizör (E452), Antioksidan (E316), Koruyucu (E250).

Alerjen Uyarısı: Düşük miktarda gluten içerir.

Turk Gıda Kodeksi Et, Hazırlanmış Et Karışımları ve Et Ürünleri Tebliğine uygundur.

Öneriler: Ambalajdan çıkartılmış olan kangal sucuğun tekrar ambalajlanarak buzdolabında muhafaza edilmesi öneriliyor. Ürünü uzun vadeli saklayabilmek için buzdolabının derin dondurucu bölmesine yerleştirmek gerekiyor. Güneş ışığına mağruz bırakmayınız. Soğuk zinciri( 0 °C/+4 °C) kırmayınız. Asla dışarıda bekletmeyiniz.

Net Miktar (g): 250 G

Gıda Üretici: Lokman Özbek Özbek Sucukları

İşletme Kayıt No: TR-03-0120

Menşei: Türkiye

Saklama Koşulları: 0-4 °C muhafaza ediniz

 

Ürün bilgilerini kullanma hakkında: E-Ticaret portalımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürün tedarikçisi tarafından Vefa Uluslararası Gıda Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.'ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile e-ticaret portalımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.