ŞekerKENTBA-001.001.074
ŞekerKENTBA-001.001.074

Kent Krem Milk Sütlü Şeker 1 kg

Marka : KENT
Fiyat : 129,95 ₺(KDV Dahil)

Kent Krem Milk Sütlü Şeker 1 kg

Kent Krem Milk Sütlü Şeker, yoğun süt tadı ve kremsi dokusu ile lezzetli bir şekerleme seçeneğidir. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu ürün, doğal aromalarla tatlandırılmaktadır. Yoğun sütlü tadı ile her yaşa hitap eden Kent Krem Milk Sütlü Şeker, 1 kg'lık paketlerde sunulmaktadır.

Kent Krem Milk Sütlü Şeker, birçok tatlı tarifinde kullanılabilecek bir şekerleme seçeneğidir. Kahve veya çayın yanında tüketilebileceği gibi, tatlı tariflerinde de kullanılabilmektedir. Yüksek kaliteli malzemelerle üretildiği için, sağlıklı bir tatlı seçeneği sunar.

Kent Krem Milk Sütlü Şeker'in yoğun süt tadı ve kremsi dokusu, benzersiz bir lezzet sunar. Doğal aromalarla tatlandırıldığı için, yapay tatlandırıcılar veya katkı maddeleri içermez. Bu da tüketicilere sağlıklı bir şekerleme seçeneği sunar.

Sonuç olarak, Kent Krem Milk Sütlü Şeker, yoğun süt tadı ve kremsi dokusu ile lezzetli bir şekerleme seçeneğidir. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu ürün, doğal aromalarla tatlandırılmaktadır ve sağlıklı bir tatlı seçeneği sunar. Kahve veya çayın yanında tüketilebileceği gibi, tatlı tariflerinde de kullanılabilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR