İptal, İade ve Değişim


Siparişimi iptal edebilir miyim?

Siparişiniz henüz kargoya verilmediyse iptal talebinde bulunabilirsiniz. İptal talebini 0850 228 3275 çağrı merkezi veya [email protected] üzerinden yapabilirsiniz.


Siparişimi nasıl iade edebilirim?

14 günlük yasal süre içerisinde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Bize iade talebi göndermenizle birlikte sizinle iletişime geçilecek ve süreçle ilgili bilgiler iletilecektir.

Ürünlerinizi, varsa hediyeleriyle ve paketleme malzemeleriyle birlikte adresimize göndermenizle birlikte iade şartlarına uygunluğu kontrol edilecek ve para iadeniz hesabınıza yapılacaktır.


Teslim aldığım ürünü değiştirebilir miyim?

Değişim imkanı şu an için mevcut değildir.


İade şartları nelerdir?

Öncelikle yasal iade süresi ürünü teslim almanızın ardından 14 gündür.

Siparişinizdeki ürünleri, varsa ambalaj ve hediyeleri ile birlikte kargo firmasına size ileteceğimiz iade numarasıyla teslim etmeniz gerekmektedir.

İlgili yasal mevzuata aykırı iade talepleri kabul edilmeyecektir.

Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler nelerdir?

ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan ürünler, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI’ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, kitap ve kırtasiye sarf malzemeleri iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.


İade işlemlerinde kargo ücreti kim tarafından ödenir?

İadelerden oluşan kargoların ücretleri tarafımızca karşılanmaktadır. Sizden bir ücret talep edilmeyecektir.


Para iadesi yerine başka bir ürün alabilir miyim?

Talep etmeniz durumunda iade tutarını size hediye çeki olarak tanımlayabiliriz. Bu hediye çekini sonraki siparişinizde kullanabilirsiniz.