Hac & Umre GiyimHacYO-023.001.042
Hac & Umre GiyimHacYO-023.001.042

Hac Umre Gül Paketi

Marka : Hac
Fiyat : 895,95 ₺(KDV Dahil)

AKSA ESANS 12 Lİ 5 ML 1
ASMALI PARA KESESİ 1
KOKUSUZ SABUN 3 LÜ PAKET 1
ZEMZEM SUYU 250 ML 12
ZKİRMATİK STANDART 5
SECCADE PELÜŞ 1
TESBİH KRİSTAL 10 LU 1
TAKKE MERCAN LACİVERT 12 Lİ 1

Hac Umre Gül Paketi

 

Hac ve umre ibadetlerini yerine getirmek isteyen Müslümanlar için özel olarak tasarlanan Çınar Paketi, içerdiği ürünlerle hac ve umre sürecinde ihtiyaç duyabileceğiniz birçok şeyi sizlere sunar.

Çınar Paketi, içerisindeki ürünler sayesinde hac ve umre sürecinde hem rahat hem de konforlu bir deneyim sunar. Pakette yer alan Aksa Esans 12 Li 5 mL, Asmali Para Kesesi, Cepli İhram Kemeri, İhram Bambu, Kokusuz Sabun 3'lü Paket, Takke Mercan Gri 12'li, Tesbih Lüx 10 lu, Zemzem Suyu 250 mL, Zkirmatik Standart ve Seccade Peluş, hac ve umre sürecinde ihtiyaç duyabileceğiniz birçok ürünü içerir.

Aksa Esans, hac ve umre esnasında kullanabileceğiniz özel bir esansdır. Asmali Para Kesesi, paranızı güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz özel bir kesedir. Cepli İhram Kemeri, ihramınızı güvenli bir şekilde taşımanıza yardımcı olurken, İhram Bambu ise sıcak havada serinlemenize yardımcı olur.

Kokusuz Sabun 3'lü Paket, temiz kalmanız için ihtiyaç duyacağınız sabunları içerirken, Takke Mercan Gri 12'li, hac ve umre esnasında giyebileceğiniz özel takkelerdir. Tesbih Lüx 10 lu, ibadet sürecinde kullanabileceğiniz özel bir tesbih setidir. Zemzem Suyu 250 mL, Mekke'den özel olarak getirilen suyu içebileceğiniz özel bir şişedir.

Zkirmatik Standart, Mekke ve Medine'de İbadetlerinizi ve zikirlerinizi yerine getirmede kolaylık sağlar. Son olarak, Seccade Peluş, hac ve umre sürecinde namaz kılarken kullanabileceğiniz özel bir seccadedir.

Tüm bu özelliklerin bir arada sunulduğu Çınar Paketi, hac ve umre sürecinizde ihtiyaç duyabileceğiniz birçok ürünü tek bir paket içinde sizlere sunar. Bu sayede, sizler de ibadet sürecinizi rahat ve konforlu bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR