Türk KahvesiGalip KahveAH-005.001.043
Türk KahvesiGalip KahveAH-005.001.043

Galip Türk Kahvesi (100 g)

Fiyat : 17,25 ₺(KDV Dahil)

Galip Türk Kahvesi

 

Galip Türk Kahvesi 100 g yüksek kalitedeki Arabika türü kahve çekirdeklerinden elde edilen geleneksel Türk kahvesidir. Özel koruyucu paketi ile ilk günkü tazeliğini ve aromasını koruyan bu ürün şimdi Farksepeti' nde.

 

 

 

 

İçindekiler: %100 Arabika çekirdeklerinden kavrulmuş ve öğütülmüş türk kahvesi

 

 

 

Net Miktar: 100 

 

 

 

Saklama Koşulları: Serin, kuru kokusuz ve direkt güneş ışığından uzak ortamda, nem ve harici kokulardan etkilenmeyecek şekilde muhafaza ediniz.

 

 

 

Kullanım Şekli: İçme suyunu fincanla ölçerek cezveye koyunuz. Her fincan için iki çay kaşığı kahve, arzu ederseniz şeker ilave ediniz. Kısık ateşte kahveyi karıştırınız. Bir süre sonra kabaran köpüğü fincanlara pay ediniz. Kalan kahveyi bir taşım daha pişiriniz ve fincanlara boşaltınız.

 

 

 

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı: Nakış Toptan Gıda San. ve Tic. A.Ş.

 

 

 

İşletme Kayıt No: TR-34-K-205999

 

 

 

Menşei: TÜRKİYE

 

 

 

Ürün bilgilerini kullanma hakkında: E-Ticaret portalımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürün tedarikçisi tarafından Vefa Uluslararası Gıda Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.'ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile e-ticaret portalımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.