Türk KahvesiGalip KahveAH-005.001.047
Türk KahvesiGalip KahveAH-005.001.047

Galip Damla Sakızlı Türk Kahvesi (100 g)

Fiyat : 20,25 ₺(KDV Dahil)

Galip Damla Sakızlı Türk Kahvesi

 

Galip Damla Sakızlı Türk Kahvesi 100 g geleneksel Türk kahvesini damla sakız ile birleştiriyor. Bu kahve, içerdiği damla sakız parçacıkları ile farklı bir Türk kahvesi deneyimi yaşamak isteyenler için şimdi Farksepeti' nde.

 

 

 

 

İçindekiler: %100 Arabika çekirdeklerinden kavrulmuş ve öğütülmüş türk kahvesi, %1' den az doğal damla sakızı aroması ve %1' den az damla sakızı.

 

 

 

Net Miktar: 100 G 

 

 

 

Saklama Koşulları: Serin, kuru kokusuz ve direkt güneş ışığından uzak ortamda, nem ve harici kokulardan etkilenmeyecek şekilde muhafaza ediniz.

 

 

 

Kullanım Şekli: Kahve fincanı ile ölçerek cezveye koyunuz . Her fincan için iki çay kaşığı kahveyi ve isteye göre şekeri ilave ederek karıştırınız.

 

 

 

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı: Nakış Toptan Gıda San. ve Tic. A.Ş.

 

 

 

İşletme Kayıt No: TR-34-K-205999

 

 

 

Menşei: TÜRKİYE

 

 

 

Ürün bilgilerini kullanma hakkında: E-Ticaret portalımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürün tedarikçisi tarafından Vefa Uluslararası Gıda Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.'ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile e-ticaret portalımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.