Gıda Takviyeleri & VitaminlerDermo CleanOC-001.001.584
Gıda Takviyeleri & VitaminlerDermo CleanOC-001.001.584
Gıda Takviyeleri & VitaminlerDermo CleanOC-001.001.584
Gıda Takviyeleri & VitaminlerDermo CleanOC-001.001.584
Gıda Takviyeleri & VitaminlerDermo CleanOC-001.001.584
Gıda Takviyeleri & VitaminlerDermo CleanOC-001.001.584

Dermo Clean Alopecia Biotin 2500Mcg 60 Tablet

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 144,95 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 122,95 ₺(KDV Dahil)

Dermo Clean Alopecia Biotin 2500Mcg 60 Tablet

 

Alopecia 60 Kapsül

İçeriğinde bulunan 13 Vitamin ve Mineral sayesinde saçların ihtiyacı olan vitamin ve mineralin karşılanmasına saçların büyümesine, saç köklerini güçlendirmeye ve saçların dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Alopecia 60 Kapsül ayrıca saçları daha kolay yönetilebilir ve parlak durmasını sağlar.

Bu eşsiz kombinasyon saç dökülmesine, incelmesine ve yavaş yeniden büyümeye neden olabilecek beslenme eksikliklerini gidermeye yardımcı olur. Daha hızlı büyüyen, daha uzun, daha sağlıklı saçlara temel sağlamaya yardımcı olur.

İçeriğindeki Etken Maddeler Nelerdir ve Ne İşe Yarar?

Inositol (Vitamin B8):

İnositol(B8 vitamini), insan vücudunda doğal olarak bulunmaktadır ancak eksikliğinde depresyon, anksiyete ve panik atak gibi sinir hastalıkları oluşabilir, iyileştirici etkiye sahiptir. Bu gibi stresli durumlarda saç dökülmesinde artış gözlemlenebilir.

Choline Citrate:

Choline Citrate, B kompleks vitamini olarak kabul edilir. Saç köklerinin etrafında bulunan kolesterol birikimini azaltmaya yardımcı olur.

L-cysteine (L-Sistin):

Genel saç sağlığının korunmasında önemli bir rol oynar. L-cysteine , vücutta disülfür bağları oluşturma yeteneğine sahip birkaç amino asitten biridir. Bu disülfür bağlar, saçın içindeki keratin tellerini bir arada tutarak, saçı nemli tutunan ve saç kuruluğunu önleyici özellikler sağlar.

Copper (Bakır):

Bakır peptitler, kollajen ve elastini arttırdığından saç köklerini güçlendirerek, saç büyümesini önemli ölçüde hızlandırabilmektedir.

Manganese:

Zayıflamış saç ve tırnakları güçlendirmekte de etkili bir etkendir.

Pantothenic acid (Vitamin B5):

Hasar gören saç şaftlarını yeniden oluşturmak için diğer besinlerle birlikte çalışır. B5 vitamini ayrıca böbreküstü bezlerini destekleyerek ve koruyarak saç büyümesini artırmaya yardımcı olur.

Kalsiyum

Kalsiyum, sağlıklı saç büyümesinde rol oynayan androjen faktörleri ve biotin enzimleri de dahil olmak üzere faktör ve enzim bağına yardımcı olduğu için güçlü ve sağlıklı saçlar için önemli yere sahiptir.

Iodine (iyot):

İyot eksikliği saç foliküllerinin yenilenmesini önleyebilir. Yeterli iyot almak iyot eksikliğinden kaynaklanan saç dökülmesini düzeltmeye yardımcı olur.

Kobalamin (Vitamin B12):

Keratin, protein sentezine yardımcı olarak saç sağlığını ve büyümesini olumlu etkiler.

Folate (Vitamin B9):

Hücre devir hızını arttırmak ve serbest radikal hasar ile mücadele etmek için bir antioksidan gibi çalışır. Saçların yıpranmasını önler ve saç köklerini güçlendirmeyi sağlar.

Zinc (Çinko):

Çinko eksikliğinde saç büyümesi yavaşlamakta ve saç dökülmesi meydana gelebilmektedir.

Biotin (Vitamini B7):

Saç dökülmesine neden olan alopesi hastalığını iyileştirmek için kullanılmaktadır.

Niacin (Vitamin B3):

Keratin protein sentezine yardımcı olarak saç sağlığını ve büyümesini olumlu yönde etkiler.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR