Damla Bakliyat Pilavlık Bulgur (1000 g)
Damla Bakliyat Pilavlık Bulgur (1000 g)
Damla Bakliyat Pilavlık Bulgur (1000 g)

Damla Bakliyat Pilavlık Bulgur (1000 g) (AB-004.003.038)

Fiyat : 6,50 ₺(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

 

Temizleme, işleme ve kalibrasyonu yüksek tesislerde özenle paketlenen Damla Pilavlık Bulgur, kendi doğal yöresinden alındığı için mükemmel lezzetiyle sofralarınıza kadar geliyor.

 

İri taneleri ve doğal içeriği sayesinde kaşıktan tane tane dökülen lezzet dolu pilavlar yapabilmenize olanak sağlıyor. Damla Pilavlık Bulgur ürününü sade pilavlarda kullanabileceğiniz gibi; naneli, patlıcanlı, biberli ve domatesli tariflerde de değerlendirebilirsiniz. Üstelik sadece pilav yemeklerinde değil; çorba, yaprak sarması veya dolma tariflerinde kullanabilmeniz de mümkün.

 

Yaprak sarmasında veya dolmada normal pirinçle ve sebzelerle harmanlayarak güzel bir lezzet elde edebileceğiniz bu ürün Farksepeti' nde. Ayrıca paketi açtıktan sonra ürünü mutlaka hava, nem ve kokudan uzak ortamlarda muhafaza etmeyi unutmayın.

 

 

 

 

 

 

İçindekiler: Pilavlık Bulgur

 

 

 

 

Amaçlanan Kullanım ve Hazırlama Talimatı: Bulgur yarı pişmiş bir üründür. Yumuşatmak için az miktarda su yeterlidir. Kaynatılarak haşlanmasına gerek kalmadan, sıcak suyla ıslatılarak kolaylıkla yumuşatıp salata ve köftelerde kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

Net Miktar: 1 KG

 

 

 

 

Saklama Koşulları: Rutubetsiz, güneş almayan, serin bir yerde, mümkünse bez torbada muhafaza ediniz.

 

 

 

 

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı: Çağlayan Gıda San. ve Tic.Ltd.Şti.

 

 

 

 

İşletme Kayıt No: TR - 06 - K - 000152

 

 

 

 

Menşei: Türkiye

 

 

 

 

Ürün bilgilerini kullanma hakkında: E-Ticaret portalımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürün tedarikçisi tarafından Vefa Uluslararası Gıda Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.'ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile e-ticaret portalımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

 

 

 

24