Sprey & TemizleyiciCamsilBA-003.001.002
Sprey & TemizleyiciCamsilBA-003.001.002

Camsil Matik (500 ml)

Marka : Camsil
Fiyat : 19,95 ₺(KDV Dahil)

Camsil Matik özellikle cam yüzeylerin temizliği için kullanılmaktadır. Cam vb. parlak yüzeylerin ışıldaması ve daha temiz bir görünüm kazanabilmesi için Camsil Matik kullanabilirsiniz. Yüzeylerde leke bırakmayan ve cam yüzeylere yapışan kir ve tozları tek bir silmede derinlemesine temizleyen bu ürün kolay kullanımı ile de tercih edilmektedir. Ürün aynı zamanda hoş bir kokuya sahiptir.

Cam Temizlik Sıvısı

Cam gibi parlak yüzeylerin daha temiz bir görünüm kazanmasını sağlayan Camsil Matik, yüzeyde leke bırakmayan yapısı sayesinde kullanıcılarına oldukça kolaylık sunuyor. Kir ve toz gibi cam yüzeyine yapışan lekelerin arındırılmasında etkin rol oynayan Camsil, kısa sürede etkili bir temizlik sağlıyor. Direkt olarak yüzeye uygulanabilen Camsil Matik, tüm parlak yüzeylerin ışıltılı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Kullanıcılarına kolay bir kullanım olanağı sunan ürünün durulanması da oldukça zahmetsiz oluyor. Ürün, içeriğindeki hoş koku sayesinde kullanıldığı andan itibaren ortama oldukça güzel bir kokunun yayılmasını sağlıyor.

Paraben, Fosfat, Klor içermez.

Net Miktar: 500 Ml

Üretici Firma: Sultanlar Ev İhtiyaç Mad. Paz. A.Ş.

İşletme Kayıt No: TR-34-K-001165

Menşei: Türkiye

Ürün bilgilerini kullanma hakkında: E-Ticaret portalımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürün tedarikçisi tarafından Vefa Uluslararası Gıda Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.'ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile e-ticaret portalımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.