Paket HurmaBeyruha HurmaAF-044.001.057
Paket HurmaBeyruha HurmaAF-044.001.057
Beyruha Sukkari Taze Yaş Hurma (500 g)

Beyruha Sukkari Taze Yaş Hurma (500 g)

Fiyat : 44,90 ₺(KDV Dahil)

Beyruha Sukkari Taze Yaş Hurması; Medine'de ithal edilmekte olan bu hurma şimdi Farksepeti' nde. Sukkari yaş hurma, dalından olmamış halde toplanıp buzluklarda muhafaza edilen ve taze tadıyla yenilebilen kaliteli bir hurma çeşididir.

 

Sukkari hurma çoğu kişi tarafından sevilir. Hoş bir tada ve narin bir tatlılığa sahiptirler. Tamr aşamasında iken daha fazla nem içerdikleri (yaş) evrede toplanırlar. Bu nedenle, eski zamanlarda Türkiye'ye ithal etmek zordu, çünkü bunun için soğutucu araçlar gerekiyordu. Son yıllarda soğuk zincir araçlarla ithal edildiğinden tüm yıl boyunca yumuşak ve taze hurmaların tadını çıkarabiliriz.

 

Yaş hurma yüksek miktarda nişasta, glikoz, vitamin ve mineral içermesinden dolayı özellikle yeni doğum yapmış kadınların kaybettiği enerjiyi en dengeli ve doğal şekilde elde etmesini sağlar. Yorgun ve bitkin düşenlere kana kolay karışıyor olması sebebiyle dinçlik ve enerji verir.

 

 

 

İçindekiler: Hurma

 

 

 

Besin Değerleri (100 g için):

 

Enerji (kcal): 1253

 

Yağ (g): 0,35

 

Doymuş Yağ (g): 0,18

 

Karbonhidrat (g): 72,13

 

Şekerler (g): 48,35 g

 

Protein (g): 2,05

 

Tuz (g): 0,18

 

 

 

Net Miktar: 500 g

 

 

 

Saklama Koşulları: Son Tüketim Tarihine (STT) kadar tüketiniz. +4 °C ile +6 °C arasında muhafaza ediniz. Güneş şığına maruz bırakmayınız. 

 

 

 

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı: Nakış Toptan Gıda San. ve Tic. A.Ş.

 

 

 

İşletme Kayıt No: TR - 54 - K - 007867

 

 

 

Menşei: Suudi Arabistan

 

 

 

Ürün bilgilerini kullanma hakkında: E-Ticaret portalımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürün tedarikçisi tarafından Vefa Uluslararası Gıda Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.'ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile e-ticaret portalımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.