Beyruha Medine Hudri Hurma (1000 g)
Beyruha Medine Hudri Hurma (1000 g)

Hudri Hurma Dökme 1 Kg

Fiyat : 70,00 ₺(KDV Dahil)

Hudri Hurma; kahverengi ve orta büyüklükte bir hurma çeşididir. Lezzeti belirgin ve güzel, tatlılık oranı yoğun olan bu hurma şimdi Farksepeti' nde.

 

Ne çok sert, ne çok yumuşak orta kıvamda ve kabuğu belirgin bir hurmadır. Hac ve Umre ziyaretlerinde ikram edilmek üzere tercih edilen türlerdendir. Medine ve çevresinde yetiştirilmektedir.

 

Hudri Hurma, eşsiz lezzetinin yanı sıra özellikle kadınlara ve çocuklara tavsiye edilen besleyici bir hurma çeşididir. Hudri Hurması, ayrıca kan yapıcı takviye besin özelliğinden dolayı tercih edilmektedir.

 

 

 

İçindekiler: Hurma

 

 

 

Besin Değerleri (100 g için):

 

Enerji (kcal): 1450,5

 

Yağ (g): 0,34

 

Doymuş Yağ (g): 0,21

 

Karbonhidrat (g): 83,36

 

Şekerler (g): 64,54 g

 

Protein (g): 2,63

 

Tuz (g): 0,17

 

 

 

Net Miktar: 1000 g

 

 

 

Saklama Koşulları: Son Tüketim Tarihine (STT) kadar tüketiniz. +4 °C ile +6 °C arasında muhafaza ediniz. Güneş şığına maruz bırakmayınız. 

 

 

 

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı: Nakış Toptan Gıda San. ve Tic. A.Ş.

 

 

 

İşletme Kayıt No: TR - 54 - K - 007867

 

 

 

Menşei: Suudi Arabistan

 

 

 

Ürün bilgilerini kullanma hakkında: E-Ticaret portalımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürün tedarikçisi tarafından Vefa Uluslararası Gıda Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.'ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile e-ticaret portalımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.