Bebek BeziBB-002.001.197
Bebek BeziBB-002.001.197

Bebem Natural 4 Numara Maxi 30'lu Bebek Bezi

Marka : Bebem
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 109,95 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 87,95 ₺(KDV Dahil)

Bebem Natural 4 Numara Maxi 30'lu Bebek Bezi

Bebem Natural 4 Numara Maxi 30'lu Bebek Bezi, bebeklerin konforu ve cilt sağlığına özen göstererek özel olarak tasarlanmış bir bebek bezi markasıdır. Doğal pamuk lifleri içeren bezi, bebeğinizin cildine zarar vermeden rahat etmesini sağlar.

Bebeğinizin hareketlerine uyum sağlayan esnek yapısı ve bariyerleri sayesinde sızıntıları önler. Bezi sızıntılardan koruyan özel bariyerleri, bebeğinizin uyurken bile rahat etmesini sağlar. Ayrıca, üst yüzeyindeki hava kanalları sayesinde cildin hava almasını sağlar ve bebeğinizin cildinin sürekli olarak kuru kalmasını sağlar.

Bebem Natural 4 Numara Maxi 30'lu Bebek Bezi, bebeğinizin 7-18 kilogram arasındaki ağırlığına uygun olarak tasarlanmıştır. Islaklık göstergesi sayesinde bebeğinizin bez değiştirme zamanını kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bebek bezi seçimi anne babaların en önemli sorunlarından biridir. Bebem Natural 4 Numara Maxi 30'lu Bebek Bezi, bebeğinizin rahatlığı ve güvenliği için özel olarak tasarlanmış, çevre dostu ve sürdürülebilir bir üründür.

Bebem Natural 4 Numara Maxi 30'lu Bebek Bezi, çevre dostu ve sürdürülebilir bir üründür. Üretiminde çevreye zarar vermeyecek malzemeler kullanılır ve ambalajları geri dönüştürülebilir malzemeden yapılmıştır.

Sonuç olarak, Bebem Natural 4 Numara Maxi 30'lu Bebek Bezi, bebeğinizin rahatlığı ve güvenliği için özel olarak tasarlanmış, doğal malzemeleri, özel tasarımı ve hava kanalları sayesinde bebeğinizin cildinin sürekli olarak kuru kalmasını sağlar. Çevre dostu ve sürdürülebilir bir ürün olması da tercih sebepleri arasındadır. Islaklık göstergesi sayesinde bebeğinizin bez değiştirme zamanını kolaylıkla takip edebilirsiniz. 30'luk paketleri ile kullanıcıya uygun bir seçenek sunar.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR