Tost MakineleriAltusFA-001.001.003
Tost MakineleriAltusFA-001.001.003

Altus AL 757 Mini Granit Tost Makinesi

Marka : Altus
Fiyat : 369,00 ₺(KDV Dahil)

Altus AL 757 Tosti 700 W Mini Tost Makines

Altus AL 757 Tosti 700 W Mini Tost Makinesi

Yanmaz Yapışmaz Plakalar

Teflon yüzey ile yiyecekleriniz plakaya yapışmaz. Teflon kaplamalar 290 dereceye kadar dayanabilirler. Düşük sürtünme kat sayısına sahip olduğunda kimyasal ve aşınma direncine sahiptir. Plakalar tek kullanım için uygundur. Kolayca temizlenebilir.

Verimli Enerji Kullanımı

700 Watt’lık güç ile verimli enerji kullanan Altus Mini Tost Makinesi enerjiden ve faturanızdan tasarruf etmenize yardımcı olacak.

Şık Tasarım

Tost makinesi ince görünümü, siyah rengi, şık ve ergonomik tasarımı ile mutfağınıza çok yakışacak. İdeal boyutlarda üretildiğinden tezgahınızda çok yer kaplamayacak. Depoda saklamak için kilitleme mandalı özelliği kullanılabilir.

Altus AL 757 Tosti 700 W Mini Tost Makinesi

Kablo Sarma Yuvası ile Dağınıklığa Son

Mutfağınız dağınık durmasın diye Altus AL 757 Tosti 700 W Mini Tost Makinesi kablo sarma yuvası var. Fişe takın, tostunuzu yapın, fişi kablo sarma yuvasına sarın ve istenmeyen kablo dağınıklığından kurtulun!

Aynı Anda 2 Ekmek Pişirme Kapasitesi

Aynı anda 2 ekmek pişirme kapasitesi ile sevdiklerinize sıcacık ekmekler hazırlayabilirsiniz. Yanmaz tutma yeri ile makineyi çalıştırdığınız zaman tutacak yerlerinde ısınma olmaz.

Dikey Saklama Özelliği

Ürün sakladığınız yerde çok yer kaplamasın diye dikey saklama özelliğinden faydalanabilirsiniz. Dikey saklama yaparken ürünü kilitleme mandalı ile kilitlemeyi unutmayın. Altus AL 757 Tosti 700 W Mini Tost Makinesi ile mutfak tezgahınızda yer açın.