Cilt BakımıAgartaOC-001.001.118
Cilt BakımıAgartaOC-001.001.118

Agarta Doğal Gündüz Kremi (50 ml)

Marka : Agarta
Fiyat : 77,90 ₺(KDV Dahil)

Yaşlanma karşıtı krem kullanmak, cildinizdeki kolajen üretiminin yavaşlaması ve elastikiyetini kaybetmesi karşısında kendinize ve cildinize yapabileceğiniz en büyük iyilik olacaktır. Doğal gündüz bakım kremi cildinize ihtiyaç duyduğu tüm bileşenleri doğal yollardan sunar. Hayvansal hiçbir katkı maddesi bulundurmayan doğal gündüz kremi, gün boyu cildinizin kaybettiği nem dengesini cildinize geri kazandırır. 

İçeriğinde hyaluronik asit barındıran yaşlanma karşıtı kırışıklık kremi, cildiniz hem besliyor hem kaybettiği nemi geri kazandırarak daha canlı ve parlak bir görünüm kazanmasını sağlıyor. 

Doğal olarak barındırdığı E vitamini sayesinde cildinizin erkenden yaşlanmasını önleyerek, daha dinamik bir cilt yapısı sahibi olmanıza yardımcı oluyor. 

Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi Dinamik Cilt Bariyeri Sayesinde Yüzde Yüz Koruma Sağlar

Agarta doğal gündüz bakım kremi cildinizin gün içerisinde karşı karşıya kalacağı her türlü dış etkene karşı bir koruyucu bir bariyer işlevi görür. Bu koruma fonksiyonu sayesinde cildinize sahip olması gereken nemi depolar. 

Çevresel tüm faktörlere karşı yaşlanma karşıtı doğal krem içeriğindeki doğal vitamin ve minerallerle cildinize her seferinde yeniden nefes aldırır. 

İçeriğindeki doğal içerikler sayesinde cildinize pürüzsüz bir görünüm kazandırarak, sadece düzenli bir gündüz kullanımı ile kalıcı etkiler sağlar. 

Kullanım Şekli: 

  • Sabah temizlenmiş ve arındırılmış cilde masaj yaparak uygulayın.
  • Yaşlanma karşıtı kırışıklık kremi ürününün etkili sonuç için düzenli kullanımı önerilir. 
  • Gün içinde tazeleyebilirsiniz. 
  • Oda sıcaklığında saklayın. 
  • 50 ml.