ŞampuanAgartaOC-001.001.098
ŞampuanAgartaOC-001.001.098

Agarta Doğal Şampuan Saç Dökülmesine Karşı (400 ml)

Marka : Agarta
Fiyat : 35,90 ₺(KDV Dahil)

Saç Dökülmesine Karşı Doğal Şampuan ile Saçlarınızın Dökülmesini Engellemek Sizin Elinizde!

Saç Dökülme Karşıtı Agarta Doğal Şampuan saçların eksik nem oranı yüzünden saç derisinin kurumasıyla birlikte saç diplerinden ayrılması sonucu dökülmesine karşı etkilidir ve içeriğinde biberiye, lavanta, adaçayı, bıttım ve hint yağı doğal bitkiler barındırır. 

İçeriğindeki nemlendirici özellikler sayesinde, saç diplerine ihtiyacı olan nemi verir. Dökülmeyi önlerken aynı zamanda saçlarınızın canlı ve parlak görünmesini de sağlar. 

Saç oluşumunu destekleyen doğal şampuan, saçlarınızın sadece dökülmesini önlemez aynı zamanda yeni saçların çıkmasını da sağlayarak kalıcı saç dökülmesini önler. Böylelikle de yeni saç oluşumunu da desteklemiş olur. İçeriğindeki bıttım sayesinde saçlarınızın daha gür ve sağlıklı olmasını sağlarken aynı zamanda lavanta özü etkisiyle de saçlarınıza hoş bir koku verir. 

 

Agarta Doğal Şampuan ile Saçlarınız Hem Sağlıklı Hem de Güçlü Olsun!

Saç Dökülme Karşıtı Şampuan içeriğinde doğru bir oranda bulunan adaçayı, saç derinizi ve saçınızı potansiyel olarak zararlı kimyasallara karşı korur. Aynı zamanda diğer etkilere maruz bırakmadan saçlarınıza en doğru bakımı yapar. Saçınızın nemini korumasına yardımcı olmanın harika bir yolu olan doğal şampuan, içeriğindeki tüm bitkilerin en doğal yoldan sağlığınıza katkıda bulunmasını sağlar.

  • Hayvansal yağ içermez. 
  • Yüzde yüz doğal içeriği sayesinde kimyasal bileşenler barındırmaz. 
  • İçeriğindeki tüm besinleri, kafa derisinin yüzeyine nüfuz ettirerek doğrudan saç köklerinize iletir. Bu sayede tek bir folikülden birkaç kıl filizlenmesine yardımcı olur. Böylelikle de saçlara bu yararlı yapı taşlarını sağlayarak, daha iyi, daha güçlü, daha kalın ve genel olarak daha gelişmiş kıllar haline gelmelerine yardımcı olur.
  • Saçınızı fazla yağdan arındırırken, optimum pH seviyelerini de korur. Nem seviyesini dengelemeye yardımcı olurken saçınızı kurutmaz, daha iyi hissetmenizi sağlar.

Kullanım Şekli:

  • Islak saça dairesel hareketlerle, masaj yaparak uygulayınız. 
  • Günde tercihe bağlı kullanıma uygundur. 
  • Güneşten koruyunuz.
  • 400 ml.