KremAgartaOC-001.001.083
KremAgartaOC-001.001.083

Agarta Doğal Gül Kremi (75 ml)

Marka : Agarta
Fiyat : 22,50 ₺(KDV Dahil)

Gül Kremi Mucizesi ile Cildiniz İlk Günkü Gibi Parlasın 

Doğal Gül Kremi, içeriğindeki doğal yağlar sayesinde, nemin içeri girmesine ve geri kazanılmasına yardımcı olur ve yüksek C vitamini içeriği sayesinde cilt hücrelerini hasardan korumada etkilidir. Agarta doğal gül kremi, A, B1, B2, B3, B6, D, E Vitaminleri ve H vitamini, boflavonoidler, sitrik asit, flavonoidler, fruktoz, glikoz, maltoz, malik asit, çinko, içerir. 21 amino asit, enzimler ve eser mineral içeren gül aromalı cilt bakım kremi, tamamen doğal olup kimyasal madde içermez.

Agarta doğal gül aromalı nemlendirici krem antibakteriyel, anti fungal, anti viral, anti inflamatuar özelliklerine sahiptir ve çağlar boyunca dillere destan olmuş eşsiz gül kokusunu sergiler. İçeriğindeki antibakteriyel özellikler sayesinde cildinizi derinlemesine temizlerken, sebum düzeyini dengelemede yardımcı olur.

 

Gül Kremi Ferahlığı Sayesinde Cildinizde Bahar Esintisi Başlayacak!

  • Doğal gül bazlı nemlendirici krem, cildinizin hem PH değerini ayarlamaya hem de cildinizin değerlerini dengelemeye yardımcı olurken aynı zamanda da cildinizde ki fazla yağ oranını kontrol altında tutmak için yardımcıdır.
  • Tahriş olmuş cildin kızarıklığını azaltan doğal gül kremi, içeriğindeki bileşenler sayesinde iltihabi noktalara etki ederek; akne, dermatit ve egzamadan kurtulmaya yardımcı olur.
  • Kusursuz bir temizleyici olan doğal gül kremi gözenekleri derinlemesine temizlerken, yeni sivilcelerin oluşmasını önlemeye yardımcıdır. Gözeneklerde biriken yağ, makyaj ve kirin giderilmesinde çok etkilidir.

Kullanım Şekli: 

  • Ciltte istenilen bölgeye uygulanabilir..
  • Temiz cilde uygulayınız. 
  • Gül aromalı nemlendirici krem ürününün günde en az bir kez düzenli kullanılması tavsiye edilir.
  • Gözlerinizden uzak tutun.