Diş MacunuAgartaOC-001.001.087
Diş MacunuAgartaOC-001.001.087

Agarta Doğal Diş Macunu Misvak Özlü (100 ml)

Marka : Agarta
Fiyat : 30,90 ₺(KDV Dahil)

Misvak Özlü Diş Macunu İle Dişlerinize Eşsiz Güzellik Sunmaya Hazır Mısınız? 

Misvak Özlü Diş Macunu, yüzyıllardır kullanılan ünlü "Diş Fırçası Ağacı" Misvak bitkisi "Salvadore Persica" nın saf özü ile bilimsel olarak formüle edilmiş bitkisel ve doğal diş macunudur. Misvağın antibakteriyel özellikleri diş çürümesini azaltmaya, plakla savaşmaya ve diş eti hastalıklarını önlemeye yardımcı olur. Misvak özlü doğal diş macunu, birbirinden mucizevi diş bakımı faydaları sağlayan nadir, güçlü, paha biçilmez bir üründür. 

Misvak özlü diş macunu tartar ve plağı azaltırken, mikroplar ve bakterilerle savaşıp, diş çürümesini ve kötü nefesi önler. Sağlıklı diş etleri ve güçlü dişler sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmış bu diş macunu, tazeliği çağrıştıran benzersiz bir tada sahiptir ve tüm ağız bakımı için kullanılabilir.

Misvak özlü doğal diş macunu yapılan çalışmalar sonucunda, anti-fungal, anti-viral, anti-karyojenik, anti-plak ve antibakteriyel ürün özelliklere sahip olduğu kanıtlanmıştır. Çeşitli çalışmalar tarafından, misvakın antioksidan, analjezik ve antiinflamatuar etkileri olduğu da bulunmuş ve diş sağlığı için gerçek bir mucize olduğu kanıtlanmıştır. 

 

Misvak Özlü Doğal Diş Macununun Faydalarıyla Büyülenin!

  • Agarta Doğal Misvak Özlü Diş Macunu, aynı zamanda doğal nefes tazeleyici olan nane ve diğer benzer bitkiler gibi tüm doğal bileşenlerin kullanımından elde edilir. Diğer diş macunları gibi dişleriniz için bir "sabun" olarak formüle edilmemiştir.
  • Doğal diş macunu, genel sağlığınızı potansiyel olarak tehlikeye atabilecek ve genel ağız sağlığınızı zayıflatabilecek kimyasalların miktarını en aza indirmek isteyenler için akıllıca ve daha sağlıklı bir seçimdir. 
  • Doğal diş macunundaki tüm doğal solüsyonlar, nane ve nane yağları gibi doğal antibakteriyel bileşenler içerir. Bunlar bakterileri yok etmeye ve ağzınızı sağlıklı tutmaya yardımcı olur.

Kullanım Şekli:

  • Diş fırçanıza uygun ölçüde diş macunu alın.
  • Bir miktar suyla ıslatın ve dişinizi fırçalayın. 
  • Bol suyla durulayın. 
  • 100 ml.